Lampy industrialne

Duzy wybór, tak ze względu na kolor, kształt, formę, jak i rozmiar sprawia, że nie ma obecnie problemów z dobraniem lampy industrialnej pasującej do konkretnego wnętrza. W naszej ofercie znajdują się proste lampy warsztatowe, duże, stylizowane lampy fabryczne, a także bardzo charakterystyczne lampy industrialne. Przykładem takiej lampy, stylizowanej na przemysłową jest fabryczna lampa Green. Jest ona zmaterializowaną formą kreatywnego podejścia projektantów, a zarazem świetnym przykładem ich wyczucia estetyki, sporej wyobaźni i odwagi w "bawieniu się" konwencją podczas tworzenia nowych wzorów lamp. Przykładów takich lamp jest u nas dużo więcej.  Nie pozostaje więc nic innego jak tylko zaprosić do "wertowania" naszych stron. Życzymy udanych aranżacji i zadowolenia z ewentualnie zakupionych lamp industrialnych. A same lampy niech skutecznie i efektownie walczą z ciemnością, ciesząc przy tym oko każdego kto przebywa w zasięgu ic światła.

Jest 538 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 538 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 538 elementów

Modne lampy industrialne

Lampy industrialne to modne oświetlenie wnętrz. Te oryginalne lampy dzięki swoim loftowym korzeniom są unikatowe i niezwykle spektakularne. Idealnie wpisują się w nowoczesne, modne aranżacje. Odpowiednio dobrana industrialna lampa wisząca będzie sercem wnętrza.
Zdj 1
Nowoczesne wnętrza charakteryzuje bardzo często minimalizm. Tym ważniejsze staje się odpowiednie wyważenie proporcji między formą, a treścią. W tym kontekście bardzo duże znaczenie mają detale, szczegóły, smaczki nadające wnętrzu określony charakter, tworzące klimat. Takim detalem są właśnie przemysłowe lampy industrialne, które można nabyć w naszym sklepie. Lampy o charakterystyce industrialnej dodają wnętrzu pewien element surowości, ale nie jest on nie do pogodzenia z osiągnięciem przytulnego klimatu wnętrza mieszkalnego. Warto także nadmienić, że lampy industrialne bardzo często określa się jako lampy loftowe.

Jaki kolor powinna mieć lampa industrialna?

Zdj 2
Nie ma tu oczywiście jednoznacznej odpowiedzi. Kolorystyczne zestawienia to rzecz gustu. Oczywiście dominują tu lampy o uniwersalnej kolorystyce jak czerń, biel czy popiel. Poszczególne modele są także okresowo produkowane w najmodniejszych w danym sezonie kolorach. Prawdziwym hitem są zaskakujące rdzawe lampy industrialne. Specjalnie postarzone, metalowe lampy wiszące nabrały zupełnie nowego wyrazu. Rdza nie bez powodu jest bowiem nazywana „nowym złotem”.

Jaki rozmiar powinna mieć lampa industrialna?


W założeniu lampa industrialna powinna być duża. Jednak w związku z modą na industrialne aranżacje wnętrz zaczęto także myśleć o właścicielach małych mieszkań typu kawalerka, którym styl industrialny także przypadł do gustu. Dlatego duże i przestronne wnętrza powinny rozświetlać duże oprawy industrialne, tak aby nie zginęły we wnętrzu. Właściciele małych wnętrz z kolei z pewnością znajdą lampy industrialne w mniejszych rozmiarach pasujących do ich koncepcji stylu industrialnego.

Z czego powinna być wykonana lampa industrialna?


Zdj 3
Nikogo chyba nie zdziwi, że dominującym materiałem będzie tu metal. Metalowe lampy industrialne nawiązują to starych lamp fabrycznych i przemysłowych. Zawieszone na grubych łańcuchach nie pozostawiają wątpliwości co do swoich korzeni. Z cała pewnością są to najbardziej popularne lampy industrialne.
Bardzo modne są także lampy betonowe. Te lampy o surowym wyrazie nadają wnętrzu nieoczywistej kreatywności. Dzięki temu, że są wykonywane głównie ręcznie to można zdecydować o ich ostatecznym wyglądzie wybierając kolor betonu czy kabla. To ciekawe rozwiązanie skusi z pewnością tych, którzy przywiązują wagę do drobnych detali.


Gdzie kupić lampę industrialną?


Największy wybór lamp industrialnych znajduje się w sklepach internetowych specjalizujących się w sprzedaży tego rodzaju oświetlenia.
W naszym sklepie lampy-betonowe.pl znajdziecie najmodniejsze, oryginalne lampy industrialne wykonane w różnych rozmiarach, kolorach i z różnych materiałów. Zapraszamy do wirtualnego spaceru i kontaktu z nami. Gwarantujemy wysoką jakość całego asortymentu i „pomocną dłoń” w udanych zakupach.