Lampy z betonu

Lampy robione z betonu pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu (zarówno koloru jak i faktury) czyni go lżejszym, a przez to możliwym do bezpiecznego zawieszenia, nawet w przypadku większych gabarytowo opraw. 

Wartym podkreślenia jest fakt, że lampy z betonu, prezentowane w naszym sklepie można skonfigurować sobie wedle własnego uznania. Możemy wybrać kolor betonu, kolor przewodu, rodzaj metalowego osprzętu. 

Jest 131 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 131 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 131 elementów

Lampy wykonane z betonu 

charkteryzują się także wielością form i odcieni. Zdejemy sobię sprawę z tego, że gusta naszych Klientów są zróżnicowane dlatego staramy się mieć w naszej ofercie możliwie jaknajwiększą liczbę lamp wykonanych z betonu aby ułatwić wybór tej jedynej betonowej perły, pasującej swoim kształtem, wielkością, odcieniem do konkretnego wnętrza.

W naszej ofercie posiadamy nie tylko wiszące lampy z betonu (choć stanowią one większą jej część), mamy także kilka ciekawych propozycji betonowych lamp ściennych - kinkietów, betonowych lamp podłogowych (na przykład ta trójnożna lampa...) oraz lamp wykonanych również z betonu ale detykowanych typowo na zewnątrz, do ogrodów, działek, tarasów, na podjazdy (przykład takiej lampy stanowi zewnętrzna lampa betonowa SLIM)

Wspólnym mianownikiem wszystkich prezentowanych poniżej lamp betonowych jest nienaganne wykonanie oraz jakość użytych do ich produkcji materiałów.

Czy lampy z betonu są ciężkie?

Nie, lampy z betonu nie ważą dużo. Wykonane są ze specjalnej mieszanki betonu architektonicznego, co powoduje, że nie ważą dużo więcej niż lampy wykonane z grubszego szkła.

Czy lampy z betonu mogą być kolorowe?

Tak, lampy wykonane ze specjalnie sporządzonej mieszanki betonu mogą mieć domieszkę pigmentu, na skutek tekgo uzyskują one preferowany odcień. Takie lampy mamy także w naszej ofercie.

Czy do lamp z betonu można zamówić dłuższe przewody?

Tak. Duża część lamp betonowych w naszej kolekcji robiona jest pod zamówienie Klienta. Oprócz odcienia betonu, koloru przewodu mozna także podać konkretą długość jaką ma mieć przewód.