Lampy betonowe

Lampy betonowe pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu czyni go lżejszym, a przez to możliwym do bezpiecznego zawi...

Lampy betonowe pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu czyni go lżejszym, a przez to możliwym do bezpiecznego zawieszenia, nawet w przypadku większych gabarytowo opraw.

Lampy z betonu charkteryzują się także wielością form i odcieni. Zdejemy sobię sprawę z tego, że gusta naszych Klientów są zróżnicowane dlatego staramy się mieć w naszej ofercie możliwie jaknajwiększą liczbę lamp wykonanych z betonu aby ułątwić wybór tej jedynej betonowej perły, pasującej swoim kształtem, wielkością, odcieniem do konkretnego wnętrza.

Wspólnym mianownikiem wszystkich prezentowanych poniżej lamp betonowych jest nienaganne wykonanie oraz jakość użytych do ich produkcji materiałów.

Więcej

Lampy betonowe Jest 91 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 91 z 91 elementów
Pokazuje 49 - 91 z 91 elementów