Lampy do samodzielnego skonfigurowania

Wszystkie modele lamp betonowych w tej kategorii mają możliwość konfiguracji koloru betonu, kabla oraz metalowego wykończenia (jeśli takie występuje).  Klient może także wybrać rodzaj podsufitki i materiału z którego wykonany jest kabel.

1. Konfigurację lampy zaczynamy od wyboru koloru betonu z którego wykonany jest klosz. Dostępnych jest tu sześć różnych kolorów. Ponadto dostępne są trzy wykończenia dekoracyjne, które w zależności od wielkości lampy kosztują między 30 a 70 zł doliczanych do ceny lampy.

2. Następnie decyduje się o rodzaju i kolorze kabla. Jeśli chodzi o kolory to jest ich całkiem sporo bo ok. 50 różnych odcieni. Musimy tu także zdecydować o tym czy chcemy kabel poliestrowy czy  bawełniany. Kabel bawełniany ma matowe, lekko „włochate” wykończenie. Kable poliestrowe są błyszczące i wygładzone.

3. Niektóre modele naszych lamp betonowych powstały z połączenia betonu i metalu. Jeśli dany model ma wstawkę metalową to także tu należy podjąć decyzję o jego kolorze. Może ono mieć kolor miedzi, mosiądzu lub stali nierdzewnej.

4. Na koniec zostaje wybór podsufitki, która może być w kolorze betonu lub być metalowa.

Po tych wszystkich decyzjach niezwłocznie rusza produkcja lampy, tak aby jak najszybciej stała się ona oryginalną ozdobą aranżacji Twojego wnętrza.

Jest 67 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów

Modne lampy betonowe przyciągają uwagę. Beton jako nietypowy materiał wykorzystany przy tworzeniu oświetlenia okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś beton połączony z oryginalną formą budzi zachwyt wielu miłośników unikalnego designu.

Jeśli jeszcze można zdecydować o ostatecznym wyglądzie danego modelu to czego by chcieć więcej.

W tej kategorii znajdziecie tylko takie lampy, o wyglądzie których Sami zdecydujecie - lampy do samodzielnego skonfigurowania. Takie rozwiązanie powoduje, że można  „stworzyć”  dokładnie taki model lampy jakiego się oczekuje.

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu oświetleniu.