Lampy podłogowe

Oryginalne lampy podłogowe to mobilne źródło światła, ale i ciekawy element dekoracyjny wnętrz w różnycn stylach. Łączą one zatem kilka funcji od tych zupełnei estetycznych i wizualnych po całkiem praktyczne.

Lampy podłogowe, które znajdziecie w tej kategorii to głównie lampy industrialne o charakterze bardziej nowoczesnym. Są też jednak ciekawe wyjątki. Wartą polecenia propozycją są modne lampy trójnożne zwane Tripodami lub Trójnogami. Wykonane są z różnych materiałów i w różnym stylu. Dzięki temu te lampy podłogowe sprawdzą się w loftach, ale w i klasycznych wnętrzach. Dużo miejsca w naszej ofercie zajmują także przerośnięte lampki biurkowe, które w perspektywie dużych lamp stojących wyglądają naprawdę imponująco.

Jest 61 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów

Lampy podłogowe

oferowane w naszym sklepie, doskonale prezentują się w kącikach wypoczynkowych w duecie z fotelem lub kanapą. Nie tylko doświetlą miejsce relaksu, ale także będą asystentem Twoich oczu podczas czytania ciekawej książki. Świecąca subtelnym światłem lampa podłogowa sprawia, że nasze oczy nie męczą się bardzo podczas oglądania telewizji na bardzo dużych obecnie ekranach. Dzięki ciepłemu światłu lampy podłogowej z pewnością zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy.

Lampy stojące to także często wybierane dodatkowe źródło światła w sypialniach, pomieszczeniach biurowych czy klimatycznych kawiarniach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp stojących.