52d484d2ad7fd91ac617ccf276b5c263

Nowoczesne lampy wiszące – w prostocie siła!

Nowoczesne lampy wiszące to najczęściej oryginalne lampy pozbawione zbędnych zdobień, które można łączyć w duety i zespoły kilku lamp koło siebie. Na czym polega ich fenomen? W prostocie siła! Minimalistyczna lampa daje dużo większe możliwości aranżacyjne. Jeśli chcemy mocniejszego akcentu we wnętrzu to wystarczy wybrać nowoczesną lampę wiszącą w unikatowym kolorze – miedzi, złota czy srebra. Dziś zaprezentujemy Wam ciekawe lampy od oryginalnej marki SOTTO LUCE.

Nowoczesne lampy wiszące od marki SOTTO LUCE

Kolekcje lamp od marki Sotto Luce, to przede wszystkim oryginalne oprawy, które mogą być zarówno subtelnym dodatkiem we wnętrzu, jak i tym elementem, który nie pozwala przejść koło siebie obojętnie. Doskonały, ponadczasowy design to nie jedyne atuty kolekcji lamp takich jak: AWA, MOMO, MIKA, MYOO, TAMA.

Nowoczesne lampy wiszące

Lampy Sotto Luce mają w sobie coś niezwykłego, co czyni je nie tylko zwykłym źródłem światła, ale i nietuzinkowym elementem całej aranżacji. Połączone w większe zespoły stają się niczym sztuka współczesna dla miłośników nieszablonowych rozwiązań w designie.

Nowoczesne lampy wiszące

Każdy szklany klosz lampy jest wykonywany w całości ręcznie ze szkła sodowego z wykorzystaniem wielopokoleniowych tradycji produkcji szkła. Może on być wykończony w macie, połysku, płatkami miedzi, złota czy srebra.

Nowoczesne lampy wisząceDo wyboru klienta jest także kolor wyposażenia – podsufitki, linki czy kabla.

Nowoczesne lampy wisząceDesign poszczególnych lamp charakteryzuje surowość, prostota, a przez nadanie niewiarygodnie szczegółowego wykończenia tym prostym projektom stają się one wyjątkowe.

Nowoczesne lampy wiszące

Zapraszamy do naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *