Lampy z betonu – co nowego na rynku?

Lampy z betonu to oryginalne oświetlenie cieszące się dużą popularnością od kilku sezonów! Nowe trendy nauczyły nas inaczej patrzeć na beton we wnętrzach. Okazuje się, że beton da się lubić! Na rynku ciągle pojawią się nowe lampy z betonu. Jakie? Zapraszamy do wirtualnego spaceru po betonowych nowościach!

Lampy z betonu

Duże możliwości dają najprostsze lampy betonowe tzn podsufitka, kabel, oprawka i żarówka. Nawet tak prosty projekt nie jedno ma oblicze. Sami zobaczcie.

Betonowa lampa wisząca

Betonowa lampa do nowoczesnych aranżacjiBetonowa lampa o nowoczesnych designie

Lampa z betonu

Producenci myślą także o tych, którzy za szarością nie przepadają (choć ciężko wyobrazić sobie, że ktoś tego koloru nie lubi 🙂 ) Połączenie betonu w różnych kolorach także może zachwycać.

Kolorowa lampa z betonuBetonowa lampa wiszącaLoftowa lampa z betonuFani nowoczesnych splotów kloszy także mogą znaleźć betonowe wersje tego modnego oświetlenia.

Nowoczesna lampa betonowa

Betonowa lampa o nowoczesnym designiePojawiła się także na rynku bardzo oryginalna lampa podłogowa. Modny tripod wykończony betonowym abażurem z pewnością zrobi wrażenie w każdej nowoczesnej aranżacji.

Modny tripod z betonowym abażurem

Nowoczesny betonowy tripodZnaleźliśmy także modne połączenie betonu z miedzią, mosiądzem czy stalą.

Nowoczesna lampa betonowa z metalowym wykończeniem

Betonowa lampa wykończona miedzią

Nowoczesna lampa z betonuWięcej nowości na lampy-betonowe.pl

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *