Lampy z betonu

Lampy z betonu pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu (zarówno koloru jak i faktury) czyni go lżejszym, a przez t...

Lampy z betonu pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu (zarówno koloru jak i faktury) czyni go lżejszym, a przez to możliwym do bezpiecznego zawieszenia, nawet w przypadku większych gabarytowo opraw. 

Lampy wykonane z betonu charkteryzują się także wielością form i odcieni. Zdejemy sobię sprawę z tego, że gusta naszych Klientów są zróżnicowane dlatego staramy się mieć w naszej ofercie możliwie jaknajwiększą liczbę lamp wykonanych z betonu aby ułatwić wybór tej jedynej betonowej perły, pasującej swoim kształtem, wielkością, odcieniem do konkretnego wnętrza.

W naszej ofercie posiadamy nie tylko betonowe lampy wiszące (choć stanowią one większą jej część), mamy także kilka ciekawych propozycji betonowych lamp ściennych - kinkietów, betonowych lamp podłogowych (na przykład ta...) oraz lamp wykonanych również z betonu ale detykowanych typowo na zewnątrz, do ogrodów, działek, tarasów, na podjazdy (przykład tutaj)

Wspólnym mianownikiem wszystkich prezentowanych poniżej lamp betonowych jest nienaganne wykonanie oraz jakość użytych do ich produkcji materiałów.

Więcej
Jest 109 produktów.

Podkategorie

 • Beton z metalem

  Lampy betonowe z metalowymi elementami coraz częściej pojawiają się w udanych aranżacjach wnętrzarskich. Beton z metalem to modne połączenie oryginalnych materiałów, także w oświetleniu. Lampy z betonu i metalu dają podwójną siłę wnętrzu.  Symbioza dwóch mocnych materiałów jakim są beton z metalem to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Te lampy idealnie wpiszą się nie tylko w loftowe i industrialne surowe aranżacje, ale także w nowocześnie urządzone wnętrza. W tych pierwszych podkreślą surowy design wnętrza. W tych drugich zmienią charakter i nadadzą modnego pazura. Często fani industrialnego oświetlenia nie mogą zdecydować  się czy wybrać typową (o ile w przypadku industrialnego oświetlenia można użyć tego słowa) lampę metalową wzorowaną na oświetleniu hal i magazynów czy modną lampę z betonu. Na szczęście można te dylematy obejść wybierając lampy z betonu, okraszone metalowymi dodatkami. Producenci takich lamp dają nam często możliwość wyboru zarówno koloru betonu jak i rodzaju metalu. Dzięki temu możemy użyć metalu w modnych kolorach miedzi, mosiądzu, czy srebrnej barwie, jaką daje stal inox. To z kolei pozwoli nam połączyć modne trendy w jednej lampie i stworzyć wyjątkowe aranżacje. Beton z metalem to naprawdę ciekawe zestawienie, które może odmienić także Twoje wnętrze.

 • Lampy do samodzielnego...

  Modne lampy betonowe przyciągają uwagę. Beton jako nietypowy materiał wykorzystany przy tworzeniu oświetlenia okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś beton połączony z oryginalną formą budzi zachwyt wielu miłośników unikalnego designu.

  Jeśli jeszcze można zdecydować o ostatecznym wyglądzie danego modelu to czego by chcieć więcej.

  W tej kategorii znajdziecie tylko takie lampy, o wyglądzie których Sami zdecydujecie - lampy do samodzielnego skonfigurowania. Takie rozwiązanie powoduje, że można  „stworzyć”  dokładnie taki model lampy jakiego się oczekuje.

  Wszystkie modele lamp betonowych w tej kategorii mają możliwość konfiguracji koloru betonu, kabla oraz metalowego wykończenia (jeśli takie występuje).  Klient może także wybrać rodzaj podsufitki i materiału z którego wykonany jest kabel.

  1. Konfigurację lampy zaczynamy od wyboru koloru betonu z którego wykonany jest klosz. Dostępnych jest tu sześć różnych kolorów. Ponadto dostępne są trzy wykończenia dekoracyjne, które w zależności od wielkości lampy kosztują między 30 a 70 zł doliczanych do ceny lampy.

  2. Następnie decyduje się o rodzaju i kolorze kabla. Jeśli chodzi o kolory to jest ich całkiem sporo bo ok. 50 różnych odcieni. Musimy tu także zdecydować o tym czy chcemy kabel poliestrowy czy  bawełniany. Kabel bawełniany ma matowe, lekko „włochate” wykończenie. Kable poliestrowe są błyszczące i wygładzone.

  3. Niektóre modele naszych lamp betonowych powstały z połączenia betonu i metalu. Jeśli dany model ma wstawkę metalową to także tu należy podjąć decyzję o jego kolorze. Może ono mieć kolor miedzi, mosiądzu lub stali nierdzewnej.

  4. Na koniec zostaje wybór podsufitki, która może być w kolorze betonu lub być metalowa.

  Po tych wszystkich decyzjach niezwłocznie rusza produkcja lampy, tak aby jak najszybciej stała się ona oryginalną ozdobą aranżacji Twojego wnętrza.

  Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu oświetleniu.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 109 elementów