Lampy z betonu

Lampy z betonu pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu (zarówno koloru jak i faktury) czyni go lżejszym, a przez t...

Lampy z betonu pomimo swojej fizycznej wagi charakteryzują się wizualną lekkością. Lampy te nie są jednak fizycznie tak ciężkie jakby się mogło wydawać. Oprawy wykonane są bowiem z betonu architektonicznego - specjalnie przygotowanej mieszanki betonu, która nie zmieniając wyglądu betonu (zarówno koloru jak i faktury) czyni go lżejszym, a przez to możliwym do bezpiecznego zawieszenia, nawet w przypadku większych gabarytowo opraw. 

Lampy wykonane z betonu charkteryzują się także wielością form i odcieni. Zdejemy sobię sprawę z tego, że gusta naszych Klientów są zróżnicowane dlatego staramy się mieć w naszej ofercie możliwie jaknajwiększą liczbę lamp wykonanych z betonu aby ułatwić wybór tej jedynej betonowej perły, pasującej swoim kształtem, wielkością, odcieniem do konkretnego wnętrza.

W naszej ofercie posiadamy nie tylko betonowe lampy wiszące (choć stanowią one większą jej część), mamy także kilka ciekawych propozycji betonowych lamp ściennych - kinkietów, betonowych lamp podłogowych (na przykład ta...) oraz lamp wykonanych również z betonu ale detykowanych typowo na zewnątrz, do ogrodów, działek, tarasów, na podjazdy (przykład tutaj)

Wspólnym mianownikiem wszystkich prezentowanych poniżej lamp betonowych jest nienaganne wykonanie oraz jakość użytych do ich produkcji materiałów.

Więcej
Jest 104 produktów.

Podkategorie

  • Beton z metalem

    Lampy betonowe z metalowymi elementami coraz częściej pojawiają się w udanych aranżacjach wnętrzarskich. Beton z metalem to modne połączenie oryginalnych materiałów, także w oświetleniu. Lampy z betonu i metalu dają podwójną siłę wnętrzu.  Symbioza dwóch mocnych materiałów jakim są beton z metalem to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Te lampy idealnie wpiszą się nie tylko w loftowe i industrialne surowe aranżacje, ale także w nowocześnie urządzone wnętrza. W tych pierwszych podkreślą surowy design wnętrza. W tych drugich zmienią charakter i nadadzą modnego pazura. Często fani industrialnego oświetlenia nie mogą zdecydować  się czy wybrać typową (o ile w przypadku industrialnego oświetlenia można użyć tego słowa) lampę metalową wzorowaną na oświetleniu hal i magazynów czy modną lampę z betonu. Na szczęście można te dylematy obejść wybierając lampy z betonu, okraszone metalowymi dodatkami. Producenci takich lamp dają nam często możliwość wyboru zarówno koloru betonu jak i rodzaju metalu. Dzięki temu możemy użyć metalu w modnych kolorach miedzi, mosiądzu, czy srebrnej barwie, jaką daje stal inox. To z kolei pozwoli nam połączyć modne trendy w jednej lampie i stworzyć wyjątkowe aranżacje. Beton z metalem to naprawdę ciekawe zestawienie, które może odmienić także Twoje wnętrze.

na stronę
Pokazuje 49 - 96 z 104 elementów
Pokazuje 49 - 96 z 104 elementów