Lampki stołowe, biurkowe

Stołowe lampki biurkowe dzięki swoim niewielkim gabarytom są bardzo fuknkcjonalną kategorią oświetlenia. Mogą służyć jako doświetlenie salonu, jak i sypialni. W zależności od stylu lampki może być ona eleganckim lub wesołym dodatkiem wnętrza.

Jest 45 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Lampki stołowe, biurkowe to bardzo cenne dodatkowe żródło światła zarówno w salonie, gabinecie, pokoju dziecka, jak i sypialni.

Nieduże oświetlenie stołowe pozwala na doświetlenie wnętrza i jednocześnie nadanie mu charakteru. Dzięki swojej mobilności łatwo je przestawić, co powoduje, że sprawdzą się one nawet u koneserów częstych zmian we wnętrzach.

Lampki biurkowe to asyntent wieczornej oraz nocnej pracy i nauki. Dzięki nim możemy czytać do woli i oglądać telewizję, bez dodatkowego męczenia oczu. W połączeniu z eleganckim biurkiem stanowią naprawdę ciekawy element aranżacji biura i pokoju nastolatka.

Lampki stołowe idealnie sprawdzą się także w salonie. postawione na komodzie lub stoliku kawowym tworzą przyjemną i romantyczną atmosferę we wnętrzu.

Lampki stołowe to także najczęściej wybieranie oświetlenie nocne. Lampki nocne ustawione po bokach łóżka pozwalają na relaks po ciężkim dniu pracy.

W tej kategorii znajdziecie najmodniejsze modele lamp stołowych wykonanych z metalu, szkła, betonu czy tworzywa. Różne wilekości i różne wykończenia pozwolą dobrać oświetlenie zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych czy industrialnych.