Betonowe lampy do ogrodu.

Betonowe lampy od kilku sezonów królują w salonach, kuchniach czy przedpokojach. Dziś skupimy się na nowych propozycjach producentów tym razem do ogrodów.

Lampy betonowe do ogrodu

Betonowe lampy to z pewnością niebanalny dodatek wnętrza, który nadaje mu mocnego charakteru. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pasują do większości wnętrz. Doskonale prezentują się nie tylko w industrialnych aranżacjach, ale także eleganckich kawiarniach czy restauracjach.

Często wnętrza aranżujemy tak, aby były proste i zarazem eleganckie. Rzadko kto decyduje się na wnętrza totalnie pozbawione przytulnych dodatków, które ocieplają wnętrze. Odpowiednio dobrane lampy betonowe nie tylko nie wykluczają przytulnego wnętrza, ale też nadają mu bardziej interesującego wyrazu i niebanalności.

Jeśli jednak nie jesteśmy fanami takich mocnych dodatków w swoim wnętrzu możemy przemyśleć wybór lamp betonowych do swoich ogrodów. Surowy beton w zestawieniu z zielenią i kolorowymi kwiatami będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Poniżej kilka naszych propozycji.

Pierwsza nasza propozycja to lampa outdooro’owa TOTEM SLIM. Surowy beton połączony tu został ze szlachetnym drewnem teakowym. To połączenie dało bardzo stylowy efekt.

Lampa betonowa Totem SLIM

Betonowa lampa wisząca TOTEM SLIM

Druga lampa betonowa do ogrodu, którą chcemy Wam zaprezentować to lampa z tej samej rodziny – TOTEM WIDE. Różni się od poprzedniczki tylko kształtem. Ciekawe aranżacje można uzyskać z połączenia tych dwóch lamp.

Betonowa lampa wisząca TOTEM WIDE

Lampa betonowa do ogrodu

Betonowa lampa ogrodowa

Trzecia lampka betonowa to lampa MINA. Ta mała ręcznie wykonywana lampka z pewnością będzie ciekawym uzupełnieniem każdego ogrodu.

Betonowa lampa do ogrodu

Betonowa lampa ogrodowa

Betonowa lampa ogrodowa

Więcej betonowych lamp znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.