Betonowe lampy – to jest modne!

Betonowe lampy! Tak, tak! Kiedyś nie do pomyślenia, a dzisiaj… No właśnie dziś panujące trendy pokazują, że beton ma wiele obliczy! Betonowe ściany, oświetlenie czy dodatki to dziś pożądane elementy aranżacji. Poniżej kilka słów o betonowym szaleństwie oraz kilka aranżacji z betonowymi lampami w roli głównej!

Moda na beton

Historia betonu sięga, aż po czasy rzymskie. Do nie dawna jednak beton był materiałem czysto konstrukcyjnym. Za to od kilku lat można zaobserwować nowy, betonowy trend we wnętrzach. Beton na ścianach, podłogach, oświetleniu a nawet dodatkach. W końcu beton po wielu latach da się lubić!!

Beton we wnętrzach

Betonowe oświetlenie we wnętrzuBetonowe aranżacje

Beton w aranżacjach nadaje charakteru i mocnego pazura. Niektórzy ocieplają go drewnem czy kolorami, zaś fani surowych aranżacji cieszą się jego „nieskażonym” urokiem.

Beton w kuchni

Betonowe wnętrzaKiedy beton „zaczynał swoją, nową karierę” można go było obserwować na ścianach i podłogach.

Dziś na rynku dostępne są meble, dodatki i co najbardziej zaskakuje betonowe oświetlenie. No jak ten ciężki materiał ma być wykorzystywany do produkcji lampa wiszących. A jednak jest i to z dużym powodzeniem. Poniżej kilka naszych propozycji.

Betonowe lampy

Lampy betonowe

Lampa betonowa we wnętrzulampa betonowaBetonowe lampyWięcej propozycji w naszym sklepie: lampy-betonowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.