Lampy betonowe - nowości 2018

Ciekawe lampy betonowe – nowości na rynku

Betonowy design to trend, który już od dłuższego czasu utrzymuje się na rynku wnętrzarskim. Ciekawe lampy betonowe, które przedstawiamy nie tylko „wiszą” i święcą, ale są także ważnym elementem aranżacji wnętrza, w sposób bezpośredni wpływając na jego wygląd, nastrój, estetykę. Nadają wnętrzu charakteru i przełamują nudę. Nawet proste lampy betonowe przyciągają uwagę i nie pozwalają przejść koło siebie obojętnie. Nic więc dziwnego, że na rynku regularnie pojawią się kolejne ciekawe lampy  z betonu. I chwała za to kreatywnym producentom. Dziś zaprezentujemy Wam kilka betonowych nowości.

Ciekawe lampy z betonu – nowości

Jeśli chodzi o lampy betonowe to nadal w tej kategorii lamp rządzi prostota, wyrafinowana ale ciągle prostota. Prosta forma, która nie jest nudna? Oczywiście. Poniżej przykład prostej ale ciekawej lampy betonowej. Żadnych zdobień czy udziwnień, a jednak urzeka i to nie tylko prostotą. Sami zobaczcie…

 

Lampa betonowa

 

Lampa z naturalnego betonu

lampa betonowa - wisząca

Oryginalna lampa z betonu

Sufitowa lampa betonowa

 

Ciekawe lampy betonowe i metal

Pisaliśmy niedawno o ciekawych lampach wykonanych z betonu i metalu. Prosta forma tuby i mocne wykończenie spowodowały, że te jakże ciekawe lampy betonowe zyskały szerokie grono fanów. Dużą ich zaletą jest możliwość wyboru koloru betonu, kabla no i metalu. Oto świeżynki z działu różne odcienie betonu z dodatkiem metalowego akcentu:

 

Ciekawe lampy betonowe - kolorowe

 

Ciekawe lampy betonowe

Duży wybór, wiele rozmiarów

Producent przedstawianych lamp betonowych wyróżnia się dużą elastycznością, która powoduje, że można z tej prostej świecącej formy wyczarować niesamowitą aranżację świetlną. Doam, że producent poszerza tą serię o kolejne rozmiary – 53, 73 i 123 cm.

 

Wisząca ciekawa lampa betonowa

 

Żar tropików…

Na koniec zostawiliśmy największe zaskoczenie – połączenie dwóch modnych trendów czyli betonu i trendu tropikalnego we wnętrzach. Spytacie jak to możliwe? Sami zobaczcie…

Ciekawa lampa wisząca z betonu

 

LAMPA BETONOWA Jungle Design

LAMPA BETONOWA

Wnętrza w tropikalnym stylu podbijają wnętrza od dwóch sezonów. Użycie naturalnych surowców, prostota oraz dużo roślinności to recepta na odrobinę egzotycznej dżungli w każdym mieszkaniu. Modna zieleń nadaje ciepła wnętrzu.

Wiosna to dobry moment na przełamanie nudy we wnętrzu i pozwolenie sobie na odwagę w dekoracji wnętrz. Dla tych z Was, którzy za zielenią nie przepadają lampa betonowa Jungle Design może być dobrym rozwiązaniem. Oczywiście będzie ona także doskonałym uzupełnieniem zielonej aranżacji.

Polecamy pozostałe  ciekawe lampy betonowe z naszej oferty – tutaj

Jedna myśl do “Ciekawe lampy betonowe – nowości na rynku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.