Co przyniesie Nowy Rok 2019 w oświetleniu?

Żegnamy powoli stary Rok i wchodzimy w nowe rozdanie:) To okres w którym wymieniają się obowiązujące kolory i style aranżacji wnętrz. My jak co roku zwracamy oczy w kierunku tego co będzie modne w oświetleniu. Bez względu bowiem na to, jakie pomieszczenie wyposażasz, zwróć uwagę na dobór lamp. One zmienią każde wnętrze nie do poznania. W dzisiejszym wpisie zatem prognoza trendów w oświetleniu 2019 r.

Trendy 2019 w oświetleniu

Nadal w modzie zostają wiszące lampy drewniane, z bambusa, rattanu itp. Lampy z naturalnych materiałów nie tylko pięknie się prezentują i wprowadzają przytulny klimat do wnętrza, ale także ulegają szybszemu rozkładowi niż przedmioty z tworzywa. Poniżej kilka naszych ekologicznych propozycji, które z pewnością będą modnym elementem w 2019 roku

Trendy 2019 w oświetleniu

Trendy 2019 w oświetleniu

trendy 2019 w oświetleniu

W Nowym Roku warto postawić na kolory. W 2019 modne będą tzw bloki kolorystyczne („blocks of colours”). Oznacza to, że zamiast pomalowania pomieszczenia farbą o jednej barwie, poszczególne ściany wnętrza powinny być pomalowane na różne (choć oczywiście pasujące do siebie) kolory. Ten trend powoduje, że wielobarwne lampy będą pożądanym dodatkiem wnętrz.

trendy 2019 w oświetleniu

trendy 2019 w oświetleniutrendy 2019 we wnętrzu

Z mody po wielu sezonach wychodzi minimalizm. W jego miejsce pojawi się maksymalizm z marmurami, aksamitami i bogactwem dodatków. Dlatego w modzie będą duże lampy o oryginalnych kształtach, które przyciągają wzrok każdego.

Trendy 2019 w oświetleniu

trendy 2019 w oświetleniu
Reasumując w modzie będą wszystkie lampy, które będą pozostawać w zgodzie z przyrodą, oraz takie które kolorem lub designem ożywią wnętrze. Zapraszamy do naszych sklepów z oświetleniem: creogic.pl. lampy-betonowe.pl czy ledison.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.