Ciekawe knkiety betonowe

Kinkiety betonowe – modne oświetlenie

Kinkiet to funkcjonalne, dodatkowe źródło światła. Idealnie się spisze zwłaszcza w małych wnętrzach, gdzie brak miejsca na oświetlenie stojące w postaci lampy stołowej lub podłogowej. Lampy ścienne stanowią nie tylko ważny element aranżacji oświetleniowej, ale także bardzo ciekawy element dekoracyjny wnętrza, ubogacający wizualnie owo wnętrze. Jeśli jesteś fanem nowoczesnych lub industrialnych wnętrz to mamy dla Ciebie ciekawą i modną propozycję – kinkiety betonowe. W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam kilka naprawdę ciekawych propozycji tego modnego oświetlenia ściennego.

Kinkiety – lampy ścienne

Kinkiety zazwyczaj nie mają zbyt dużych rozmiarów, ale pełnią ważną funkcję we wnętrzu. Tworzą one wyjątkowy klimat i nadają wnętrzu odpowiedniego charakteru. Mogą zarówno pobudzać do działalności, jak i skłaniać do odpoczynku. Kinkiety we wnętrzu posłużą za źródło dodatkowego światła. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu od korytarza po łazienkę. Szklane, metalowe, klasyczne i nowoczesne na wysięgniku oprawy powodują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kinkiet ścienny
Kinkiety ścienne

Złoty kinkiet ścienny

Ciekawy kinkiet z abażurem

Piękne minimalistyczne kinkiety betonowe

Moda na beton spowodowała, że na ten materiał zaczęli spoglądać producenci oświetlenia. Dziś na rynku betonowe lampy wiszące, ścienne, a nawet stojące nikogo już chyba nie dziwią. Minimalistyczne lampy ścienne z betonu to zazwyczaj proste lampki, które nadają wnętrzu charakteru i industrialnego pazura. Poniżej zaprezentujemy Wam kilka naszych propozycji.

Kinkiet z betonu
Nowoczesny kinkiet z betonu o minimalistycznej formie
Kinkiety betonowe - seria FEBE
Funkcjonalny kinkiet betonowy FEBE
Kinkiet betonowy Concrete
Betonowe oświetlenie ścienne – CONCRETE
Ciekawy Kinkiet betonowy
Betonowy kinkiet o ciekawej formie.
Betonowy kinkiet
Betonowy kinkiet w formie prostopadłościanu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.