Kolory w loftach – uzyskasz dzięki lampom

Kolory w loftach to ciekawy pomysł na przełamanie surowości aranżacji. Aktualnie Przemysłowe lampy to szeroka paleta kolorów i różnorodność ciekawych form. A przecież do niedawna temat dotyczący lamp przemysłowych był całkiem nudny, przewidywalny. Nudne były także kolorystycznie lampy industrialne lub para industrialne :-). Teraz mamy w tym zakresie prawdziwy zawrót głowy. Możemy wybierać do woli, bawić się konwencją, puszczać oko do koncepcji wystroju i mieć w nosie konwenanse.

Kolory w loftach

Rok 2015 to rok kontrastujących detali. Widzimy to zarówno w modzie odzieżowej, na pięknych modelkach chodzących po mediolańskich wybiegach, jak i w świecie szeroko rozumianego designu, także w branży (co za paskudne słowo) wystroju wnętrz. Do stonowanych wnętrz w stylu minimalistycznym zaczęto dodawać jakiś kontrastujący detal. Na przykład kolorowe poduszki, kolorowy dywan lub kolorowe lampy. I dochodzimy do sedna sprawy. Nie inaczej jest bowiem z loftami. W pewnym momencie kolory w loftach spowodowały, że surowy charakter aranżacji nabiera zupełnie innego wyrazu, staje się smaczniejszy, jak posolona zupa. Oczywiście liczy się też umiar – uważajmy z przesoleniem.

czerwona-lampa-wiszaca-vic-industry-zuiver

Prym wiodą tutaj od dawien dawna Metalowe, duże lampy wiszące. Są to lampy idealne do wnętrz w stylu loftowym, fabrycznym, industrialnym, postindustrialnym, postkolonialnym już trochę mniej 🙂 . Do niedawna takie wnętrza były stonowane kolorystycznie, wyważone, ułożone, wręcz grzeczne, żeby nie powiedzieć nu…, nie tego nie powiem ponieważ takie wnętrza też są ok. Jednak, aby poważnie nie było zawsze, można dołożyć kolorowy akcent. No i właśnie, Idealnie złamać ugrzecznioną nudę kolorystyczną potrafią kolorowe lampy przemysłowe. Poniżej prezentujemy jak kolorowo jest w kategorii lamp przemysłowych.

factory - kolory w loftach

Przemysłowe lampy wiszące Factory

LAB

Fabryczne lampy wiszące LAB

workshop

Industrialne lampy wiszące WORKSHOP

lampa-indica-l

Podsumowując, słowem końca; kolory w loftach to doskonały pomysł dla ludzi nie bojących się odważnych i nietypowych aranżacji wnętrz. Zastosowanie takiego rozwiązania nie wymaga od nas jednak dawki odwagi w stylu wykrzyczenia “design to przeżytek” na targach wzornictwa i designu 😉 Także pozwólmy sobie na szczyptę odwagi i bawmy się kolorem, a wieczny DESIGN będzie nam wdzięczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.