Lampy ogrodowe – jakie oświetlenie do ogrodu wybrać

Lampy ogrodowe pełnią rolę praktyczną (oświetleniową) jak i dekorującą otoczenie domu.  Odpowiednio dobrana lampa ogrodowa nie tylko zapewnia bezpieczeństwo poruszania się po zmroku, ale także zapewnia przytulną atmosferę w letnie wieczory. Dziś pokażemy Wam serię lamp, które pięknie prezentują się w otoczeniu nowoczesnych budowli.

Lampy ogrodowe – jakie wybrać?

Do wyboru mamy lampy ogrodowe stojące, kinkiety zewnętrzne oraz lampy ogrodowe wiszące. Decydując się na lampę ogrodową należy sprawdzić czy posiadają one odpowiedni stopień ochrony, dzięki czemu będą odporne na czynniki pogodowe.

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne różnią się wyglądem. Można wybrać produkty stylizowane na retro. Latarnie tego typu będą pasować np. do ogrodu w stylu angielskim. Białe lampy wiszące przypominające lampiony są idealnym dodatkiem na balkon lub taras w prowansalskim stylu. Jeśli otoczenie Twojego domu jest zaaranżowane w nowoczesny sposób, możesz wybrać kinkiety i słupki o minimalistycznej formie.

Poniżej prezentujemy serię nowoczesnych lamp ogrodowych wykonanych z betonu i drewna. Dostępne są w dwóch kształtach. Można wybrać jeden model lub połączyć dwa rodzaje w jednej  aranżacji.

Lampa ogrodowa

Lampa ogrodowa

Lampy ogrodowe

lampa do ogrodu

Lampa do ogrodu

lampa ogrodowa

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Ta nowoczesne seria lamp zewnętrznych dostępna jest w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.