Piękne lampy

Lampy, które nas urzekły

Lampy już od bardzo dawna nie służą tylko do oświetlania wnętrza. Wybierając lampy kierujemy się nie tylko specyfikacją techniczną, ale także unikalnym designem. Wielu z nas szuka lamp, które zaskakują formą i świadczą o niebywałej kreatywności projektantów oświetlenia. Na rynku ciągle pojawiają się lampy, które z pewnością zapadają w pamięć. Dziś pokażemy Wam lamp, które urzekły nas.

Lampy nietuzinkowe

Lampy można podzielić na wiele różnych kategorii. Lampy mogą być finezyjne albo proste, minimalistyczne, dzięki czemu często mają ponadczasową formę. My dziś jednak skupimy się na tych nietuzinkowych, które jednych zachwycą, a innych nie przekonają. Jest to oświetlenie o nietuzinkowej oryginalnej formie, wykończeniu czy kształcie. Takie formy oświetleniowe z pewnością przyciągną wzrok i nie pozwolą przejść koło siebie obojętnie.

Pierwsza lampa to stołowa lampa NORDIC. Nietuzinkowy klosz o przechylonej formie zaskakuje. Wykończenie betonowe połączone ze skórzanym pasem daje niezwykły efekt. Ten projekt z pewnością budzi nasz zachwyt.

Stołowa lampa betonowa NORDIC

Betonowa lampka stołowa NORDIC

Betonowa lampa NORDIC

Ta niezwykła lampa dostępna jest także w wersji wiszącej – zobacz tutaj.

Kolejna lampa, która dla nas jest żywym dowodem na to, że lampa nie musi być nudnym dodatkiem wnętrza jest lampa wisząca KUBU (dostępna tutaj).

Oryginalny klosz wykonany z rattanu nie tylko zachwyca formą, ale także niesamowity efekt świetlny po zapaleniu światła. Taka lampa z pewnością będzie mocnym akcent całej aranżacji.

Lampa drewniana KUBU

Lampa wisząca KUBU, z drewnaŚwiecące lampy KUBU

Pozostając w oryginalnych klimatach nie sposób pominąć serii lamp wiszących ASPEN (dostępna tutaj). Lampa dostępna jest w wersji z jednym abażurem oraz w splocie trzech i siedmiu kloszy. Jednak nie forma, a materiał wykończeniowy robią prawdziwy efekt WOW. Klosze wykonane  są bowiem z kory brzozy. Naturalny materiał i nowoczesna forma – duet efektowny! Sami przyznacie?

Lampa wisząca ASPEN

Oryginalna lampa wisząca ASPEN

Lampa wisząca ASPEN

Lampa wisząca ASPEN z bliska

Nie są to oczywiście jedyne modele, które nas oczarowały. Zapraszamy do naszych sklepów – lampy-betonowe.pl (tutaj) lub creogic.pl. W tych sklepach z pewnością nie zabraknie wyjątkowego oświetlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.