Lampy do kuchni

Lampy do kuchni to źródło światła ale i ozdoba tego pomieszczenia. Wiadomo, że kuchnia to bardzo szczególne miejsce w każdym domu. W tym miejscu rozpoczynamy dzień od dobrej kawy, której zapach rozchodzi się po całym domu. W kuchni przyrządzamy posiłki i często wspólnie je spożywamy. Takie pomieszczenie wymaga funkcjonalnego ale i oryginalnego oświetlenia, które nada temu wnętrzu przytulności i wyrazu. Ten efekt z pewnością osiągniemy sięgając po lampy wiszące.

Lampy wiszące do kuchni

Dzięki lampom wiszącym do kuchni stworzymy niepowtarzalny i ciekawy wizualnie klimat tego wyjątkowego pomieszczenia w domu.

Rynek oferuje nam wiele oryginalnych lamp wiszących do kuchni, niezależenie od tego w jakim stylu jest ona urządzona.

Lampy wiszące do kuchni w stylu prowansalskim

Lampa wisząca do kuchni w stylu prowansalskim może mieć formę klasycznego żyrandola z kutego żelaza lub mosiądzu.

lampy wiszące do kuchni

Lampy wiszące do kuchni w stylu nowoczesnym

Ze stylem nowoczesnym idealnie korespondują lampy metalowe o prostym designie. Takie lampy nadają kuchni ciekawego i oryginalnego wyrazu

oświetlenie do kuchni

Lampy wiszące do kuchni w stylu skandynawskim

Kuchnie w stylu skandynawskim to jasne, rozświetlone, urządzone prosto i funkcjonalnie wnętrza. Kuchnie w tym stylu muszą być jasne także po zmierzchu. Dlatego nie może w takiej kuchni zabraknąć dużej, metalowej lampy lub szeregu lamp koło siebie.

lampy wiszące do kuchni

Współczesne trendy pozwalają mieszać style i zestawiać różne rodzaje lamp. Często w kuchni obok lamp wiszących pojawiają się halogeny i plafony, tak aby stworzyć wnętrze funkcjonalne, ciepłe i oryginalne. Coraz częściej w kuchni i jadalni sięgamy po nowatroskie i designerskie lampy, które nadają pomieszczeniu oryginalności.

lampy wiszące do kuchni

lampy wiszące do kuchni

Oświetlenie wiszące w kuchni to sposób na przyciągnięcie uwagi i nadanie wnętrzu wyrazu.

lampa-betonowa-malaga-s

Betonowa lampa wisząca MALAGA to idealnie oświetlenie wiszące do kuchni czy jadalni nad stół. Jest bardzo oryginalna, a jej jasne światło doda blasku każdej potrawie na kuchennym stole.

Lampy wiszące do kuchni z pewnością są ciekawą ozdobą wnętrza i mogą sprawić, że nasza kuchnia stanie się nietuzinkowa i niepowtarzalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.