Lampy z betonu i metalu – mocne zestawienie!

Moda na loftowe i industrialne wnętrza stała się rewolucją także w oświetleniu. Modne stało się restaurowanie starych lamp oraz tworzenie lamp o celowo postarzonych formach. W ofercie producentów pojawiły się rdzawe lampy oraz metalowe lampy o licznych niedoskonałościach. Jednak prawdziwym hitem stały się betonowe lampy. Moda na lampy z betonu trwa do dziś. W poniższym wpisie pokażemy Wam ciekawe lampy wykonane z betonu i metalu.

Lampy  betonu i metalu – prawdziwy hit nowoczesnych wnętrz industrialnych

Lampy z betonu to bardzo ciekawy i oryginalny dodatek nowoczesnych wnętrz. Betonowe lampy nadają wnętrzom industrialnego pazura. Dzięki takim lampom nawet proste, nowoczesne wnętrze  nabiera wyjątkowego charakteru.

lampy z betonu

lampy z betonu

My dziś jednak skupimy się na lampach, które powstały z połączenie betonu i metalu. To wyjątkowe oświetlenie doskonale prezentuje się w modnych loftach i wnętrzach w stylu industrialnym.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest poniższa seria lamp betonowo-metalowych. W tej serii możemy wybrać zarówno kolor betonu jak i metalu (kolor stalowy, miedziany i mosiężny). Taki wybór kolorystyczny pozwala dobrać oświetlenie idealne do danego wnętrza. Niewielka forma pozwala na tworzenie z tych lamp ciekawych aranżacji z wykorzystaniem kilku lamp w jednym wnętrzu.

lampy z betonu i metalu

lampy z betonu i metalu

Jeśli wolicie lampy z kloszami to oczywiście i takie znajdziecie w kategorii lamp betonowych.

Lampy z betonu

Lampy z betonu i metalu

lampy z betonu i metalu

lampy z betonu i metalu

lampy z betonu i metalu

Lampy z betonu i metalu

lampy z betonu i metalu

Jak widać nietypowe lampy z betonu i metalu dobrze prezentują się w różnych aranżacjach. My jesteśmy fanami tego oświetlenia. Jeśli Wy także to zapraszamy do sklepu lampy-betonowe.pl. Znajdziecie tu szeroki wybór lamp z betonu i nie tylko.

Jedna myśl do “Lampy z betonu i metalu – mocne zestawienie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.