Modne lampy z betonu i metalu!

Bezdyskusyjnie beton wkroczył do wnętrz i to zarówno do salonów jak i kuchni, łazienek czy sypialni. Obecnie w czołówce najmodniejszych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych we wnętrzach jest właśnie beton. Skąd takie zainteresowanie betonem? Bo to bardzo wyrazisty materiał i wystarczy, że nawet tylko dodatek z niego wykonany, taki jak lampa, i wnętrze zyskuje nowoczesny i oryginalny charakter. Dziś zaprezentujemy Wam oryginalną serię lamp wykonanych z połączenia metalu i betonu, które dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych. Zapraszamy do dalszej lektury wpisu.

Moda na lampy betonowe

Lampy betonowe to idealny wybór do mieszkania w stylu loft, ale nie tylko. To charakterystyczne oświetlenie we wnętrzach loftowych podkreśla charakterystyczną surowość aranżacji.

Lampy betonowe

Natomiast w bardziej klasycznych pomieszczeniach, w połączeniu na przykład z drewnem i naturalnymi tkaninami, beton nabiera subtelniejszego wyrazu, będąc jednocześnie mocnym i na pewno niebanalnym akcentem aranżacji.

Lampy betonowe

Seria lamp betonowo-metalowych

Betonowe lampy to najczęściej proste i oszczędne w formie oprawy oświetleniowe. Modna szarość naturalnego betonu idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Jednak wielu z nas oczekuje możliwości zdecydowania o ostatecznym wyglądzie nabywanych przez nas przedmiotów. Seria lamp KALLA daje nam taką możliwość.

lampy betonowe KALLA

Prezentowane lampy betonowe wykonane są z połączenia metalu i betonu. Jeśli chodzi o metal to mamy trzy wersje kolorystyczne:

lampy betonoweJeśli chodzi o beton to możliwości jest jeszcze więcej:

LAMPY BETONOWECharakteru lampie możemy nadać także kolorem kabla. W tej serii lamp wybór kolorystyczny kabli jest naprawdę duży.

lampy betonoweModel tej lampy oferowany jest w dwóch wielkościach – 23 i 33 cm. Doskonale prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w zespole kilku lamp koło siebie. Te lampy z pewnością pozwolą każdemu stworzyć oryginalną kompozycję oświetleniową.

lampy betonowe

lampy betonowe

lampy betonowe

Ręcznie wykonane lampy KALLA są unikatowe i dają szerokie możliwości aranżacji. Lubicie takie oryginalne oprawy? My zdecydowanie jesteśmy na tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.