Lampy z betonu – co nowego na rynku?

Lampy z betonu to oryginalne oświetlenie cieszące się dużą popularnością od kilku sezonów! Nowe trendy nauczyły nas inaczej patrzeć na beton we wnętrzach. Okazuje się, że beton da się lubić! Na rynku ciągle pojawią się nowe lampy z betonu. Jakie? Zapraszamy do wirtualnego spaceru po betonowych nowościach! Opowiemy także o zaletach i wadach oświetlenia z betonu.

Lampy z betonu

Połączenie oświetlenia z betonem wydaje się co najmniej zaskakujące. Ale takie właśnie nieoczywiste połączenia dają zazwyczaj najlepszy efekt.

Lampy z betonu to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Odważne formy, śmiałe połączenia z innymi materiałami powodują, że betonowe oświetlenie sprawdzi się w innych stylach nie tylko w odważnych i nowoczesnych aranżacjach.  Doskonale lampy betonowe sprawdzają w salonach, jadalniach czy kuchniach.

Zatem wiemy, że zaletą tego rodzaju oświetlenia jest jego różnorodność i efektowność. Jednak ten rodzaj lamp nie sprawdzi przy sufitach podwieszanych, ze względu na ich wagę. Na szczęście na rynku dostępne są lampy betonowe wykonane z mieszanki betonu i żywicy przez co tracą na wadze. Możemy także wybrać mniejsze modele, które może nie zrobią aż takiego efektu „wow”, ale jednak nadadzą charakteru.

Duże możliwości dają najprostsze lampy betonowe tzn podsufitka, kabel, oprawka i żarówka. Nawet tak prosty projekt nie jedno ma oblicze. Sami zobaczcie.

Betonowa lampa wisząca

Betonowa lampa do nowoczesnych aranżacjiBetonowa lampa o nowoczesnych designie

Lampa z betonu

Producenci myślą także o tych, którzy za szarością nie przepadają (choć ciężko wyobrazić sobie, że ktoś tego koloru nie lubi 🙂 ) Połączenie betonu w różnych kolorach także może zachwycać.

Kolorowa lampa z betonuBetonowa lampa wiszącaLoftowa lampa z betonuFani nowoczesnych splotów kloszy także mogą znaleźć betonowe wersje tego modnego oświetlenia.

Nowoczesna lampa betonowa

Betonowa lampa o nowoczesnym designiePojawiła się także na rynku bardzo oryginalna lampa podłogowa. Modny tripod wykończony betonowym abażurem z pewnością zrobi wrażenie w każdej nowoczesnej aranżacji.

Modny tripod z betonowym abażurem

Nowoczesny betonowy tripodZnaleźliśmy także modne połączenie betonu z miedzią, mosiądzem czy stalą.

Nowoczesna lampa betonowa z metalowym wykończeniem

Betonowa lampa wykończona miedzią

Nowoczesna lampa z betonuWięcej nowości na lampy-betonowe.pl

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.