Przemysłowe inspiracje oświetleniowe!

industrialna-lampa-wiszaca-vic-industry-chromowana-zuiver-

Styl przemysłowy określany też mianem industrialnego, cechuje prostota i oszczędność w formie i materiałach. Styl ten kojarzony jest z dużymi przestrzeniami, wysokimi loftowymi pomieszczeniami i minimalistycznymi ozdobami. Styl ten od kilku lat cieszy się popularnością zarówno w przestrzeni publicznej, jak i we wnętrzach mieszkalnych. Coraz częściej widać go nie tylko w loftach ale także w zwykłych mieszkaniach czy domach. Ten styl wymaga oryginalnego oświetlenia. Jakie lampy pasują do wnętrza urządzonego w stylu industrialnym? Pomożemy Ci znaleźć industrialne inspiracje!

PRZEMYSŁOWE INSPIRACJE

Najpopularniejszymi lampami wykorzystywanymi w stylu przemysłowym są duże lampy metalowe. To bardzo modne oświetlenie, które zachwyca fanów wnętrz inspirowanych fabrycznym designem. Poniżej kilka przykładów sztampowych lamp przemysłowych.

zielona-lampa-wiszaca-factory-m-pool-hk-living

czarna-lampa-wiszaca-workshop-l-hk-living

fabryczna-lampa-wiszaca-rusty-w-rozmiarze-l-zuiver-

Lampy metalowe „ażurowe”

Bardzo oryginalnie wyglądają ażurowe lampy z metalu. Takie „przemysłowe klatki” ukazują piękno żarówki i wyglądają wyjątkowo nietuzinkowo.

czarna-lampa-wiszaca-antwerp-it-s-about-romi

lampa-wiszaca-marrakesh-55cm-it-s-about-romi

lampa-wiszaca-lab-w-kolorze-marsala-hk-living

Lampy szklane

Choć lampy szklane są kojarzone głównie z delikatnością i subtelnością to ciekawe, przemysłowe aranżacje uzyskamy wykorzystując szklane formy oświetleniowe.

industrialna-lampa-wiszaca-minsk-it-s-about-romi

industrialna-lampa-wiszaca-praga-it-s-about-romi

Lampy betonowe

No i w końcu beton. Piękny w swej oryginalności i surowości. Lampy z betonu to jedne z najmodniejszych form oświetleniowych. Betonowe lampy przyjmują wyjątkowe kształty. Zachwycają i pokazują, że beton nie jedno na imię. Ten rodzaj lamp powoduje, że wnętrze zyskuje oryginalności i niebanalności. Stawiając na beton stawia się na nowoczesność. Lampy z betonu przyciągają wzrok. Do nie dawno bowiem ciężko było sobie wyobrazić bowiem beton w tak subtelnych dodatkach jak lampy.

Bez tytułu

lampa-wiszaca-cradle-bottle

lampa-betonowa-malaga-s

Betonowa-lampa-wisząca-Cuprum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.